Satın aldığınız üründen gıda güvenliği açısından (bozulmuş ürün gibi) memnun kalmazsanız 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince; müşterilerimiz, ürünün teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde satın almaktan vazgeçerek, ürünü iade etme hakkına sahiptir. .

Bu konuda tek şart, ürün paketinin açılmamış ve zarar görmemiş olmasıdır. Ürünlerin GEMİCİ dükkana ulaşmasını müteakip, ürünler gözden geçirilip ve iade ücreti 3-10 gün arasında ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına yatırılması sağlanacaktır.

İade edeceğiniz ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ile, paket hasar görmemiş, kullanılmamış, gıda ürünleri için paketi açılmamış olmak kaydıyla GEMİCİ dükkan iletişim adresine yurtiçi Kargo vasıtasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Faturanın arkasına iade sebebi yazılmalıdır, aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti GEMİCİ dükkan tarafından karşılanmaz.

Fakat yine aynı kanunda da belirtildiği üzere; Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, Hızlı bozulan, tek kullanımlık ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, Ambalajı açılmış, denenmiş kullanılmış ve bozulmuş ürünlerin (ayıplı ürünler hariç) iadesi mümkün değildir. İadelerle ilgili her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın. Sipariş İptali Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. İlgili ücret kredi kartına 3-7 gün içinde iade edilecektir.