Zeytin & Çeşnili Zeytinler

Grid View:

Badem Dolgulu Zeytin-500 gr

29,16₺

Yeşil zeytin ve bademin  buluşması sofralarınıza lezzet katıyor.İçindekiler, Ege bölgesi fermente yeşil zeytin, ,su,tuz,badem limontuzu içerir. Besin öğeleri: Enerji: 140 kcal  –  Protein : 1,3 gr   – Toplam yağ:1,4 g..

Çizik Yeşil Zeytin-800 gr

28,08₺

Alaçatı çizik zeytin , koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmadan  doğal yöntemlerle hazırlanmıştır. Zeytinler su içerisinde zamanla olgunlaşmaktadır. Bu evrede suları tekrar tekrar değişmektedir. Yapısı etli, tadı  zeytinin saf doğal acımsılığını barındırır,ekşimsi bir lezzeti vardır. Yeşil zeytin, su, tuz, limon  ve zeytinyağı ..

Grill Zeytin -450 gr

26,46₺

Yeşil zeytin odun ateşinde ızgara yapıldıktan sonra  sarımsak ,soğan ve Alaçatı baharatları ile lezzetlendirildi. Izgara  zeytinimiz her öğünde sofralarınıza eşlik edebilir.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi   fermente  Izgara zeytin , kurutul..

Halhalı Yeşil Zeytin-500 gr

26,46₺

Alaçatı kahvaltılarının vazgeçilmezi .Kendine özgü  meyvemsi hafif buruk tadı ile sofranıza lezzet katar.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Halk arasında delice olarak bilinen halhalı  zeytin ufak yapılı bir yeşil zeytin olmasına karşın  yağ oranı yüksektir. Çekirdekleri ..

Kaparili Zeytin Salatası-450 gr

26,46₺

Yeşilzeytin  kapari,sarımsak,kırmızı biber ve Alaçatı baharatları ile marine edildi.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , su,tuz ,kapari,yağ,kırmızı biber ,sarımsak ,Alaçatı baharat karışımı  içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. ..

Kırma Yeşil Zeytin-800 gr

28,62₺

Hasat zamanı ilk olgunlaşmaya başlayan yeşil zeytinler ile yapılır.Alaçatı yeşil kırma zeytin , koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmadan  doğal yöntemlerle ve hijyenik paketlenen zeytinlerdir. Zeytinler su içerisinde zamanla olgunlaşmaktadır. Bu evrede suları tekrar tekrar değişmektedir. Yapısı etli, tadı  zeytinin saf doğal acımsılığını ba..

Kuru Domatesli Tapenade – 180 gr

15,12₺

Kuru domatesli tapenade kızarmış bir dilim ekmeğin üzerinde ,damaklarınızda şenlik havası yaratacak bir lezzet .Siyah zeytin , yeşil zeytin, tuz kapya biber, yağ , Alaçatı baharat karışımı ve güneşte kurutulmuş domates içerir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. ..

Sele Siyah Zeytin-800 gr

28,62₺

Özenle hasat edilen zeytinlerimizi en doğal haliyle  size sunuyoruz. Katkısız olduğu için çekirdeği kahverengidir.Yağlı sele çevirme siyah zeytindir. Yıl boyunca haftada 2 gün çevrilerek zeytine sadece belli oranlarda tuz ilavesi yapılır. Tatlanan zeytinler paketlenirken az miktarda özel bir sirke ve yağ karışımı eklenir. Alaçatı sele zeytin ,..

Siyah Zeytin Ezmesi-180 gr

15,12₺

Özel zeytin ezmemizi kahvaltılarınızda  kızarmış ekmek üzerinde yada çay saatlerinizde börek ve çöreklerinizde kullanabilirsiniz.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Siyah zeytin ve tuz içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında  bekletiniz...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)