Zeytin & Çeşnili Zeytinler

Grid View:

Alaçatı Zeytin Salatası – 450 gr

26,46₺

Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , güneşte kurutulmuş domates ,kapya biber, Alaçatı  baharat karışımı,su,tuz sarımsak, içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında kendi yağında bekletiniz. Besin ögeleri: En..

Badem Dolgulu Zeytin-500 gr

26,46₺

Yeşil zeytin ve bademin  buluşması sofralarınıza lezzet katıyor.İçindekiler, Ege bölgesi fermente yeşil zeytin, ,su,tuz,badem limontuzu içerir. Besin öğeleri: Enerji: 140 kcal  –  Protein : 1,3 gr   – Toplam yağ:1,4 g..

Çeşnili Siyah Zeytin Ezmesi- 180 gr

15,12₺

Özel zeytin ezmemizi kahvaltılarınızda kızarmış ekmek üzerinde yada çay saatlerinizde börek ve çöreklerinizde kullanabilirsiniz.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Siyah zeytin ve tuz  Alaçatı baharat karışımı içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabın..

Çizik Yeşil Zeytin-800 gr

26,46₺

Alaçatı çizik zeytin , koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmadan  doğal yöntemlerle hazırlanmıştır. Zeytinler su içerisinde zamanla olgunlaşmaktadır. Bu evrede suları tekrar tekrar değişmektedir. Yapısı etli, tadı  zeytinin saf doğal acımsılığını barındırır,ekşimsi bir lezzeti vardır. Yeşil zeytin, su, tuz, limon  ve zeytinyağı ..

Grill Zeytin -450 gr

26,46₺

Yeşil zeytin odun ateşinde ızgara yapıldıktan sonra  sarımsak ,soğan ve Alaçatı baharatları ile lezzetlendirildi. Izgara  zeytinimiz her öğünde sofralarınıza eşlik edebilir.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi   fermente  Izgara zeytin , kurutul..

Halhalı Yeşil Zeytin-500 gr

26,46₺

Alaçatı kahvaltılarının vazgeçilmezi .Kendine özgü  meyvemsi hafif buruk tadı ile sofranıza lezzet katar.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Halk arasında delice olarak bilinen halhalı  zeytin ufak yapılı bir yeşil zeytin olmasına karşın  yağ oranı yüksektir. Çekirdekleri ..

Jalapeno Dolgulu Yeşil Zeytin-490 gr

26,46₺

Yeşil zeytin ile acının buluşması. Sadece kahvaltıda değil tüm öğünlerde tüketebilirsiniz.Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , su,tuz ,jalapeno biber, limon tuzu içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında kendi salamura suyunda bekletiniz. Besin ögeleri: Enerji: 90 kcal protein: 1,29 gr Toplam yağ:1,3 gr K..

Kaparili Zeytin Salatası-450 gr

26,46₺

Yeşilzeytin  kapari,sarımsak,kırmızı biber ve Alaçatı baharatları ile marine edildi.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , su,tuz ,kapari,yağ,kırmızı biber ,sarımsak ,Alaçatı baharat karışımı  içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. ..

Kırma Yeşil Zeytin-800 gr

26,46₺

Hasat zamanı ilk olgunlaşmaya başlayan yeşil zeytinler ile yapılır.Alaçatı yeşil kırma zeytin , koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmadan  doğal yöntemlerle ve hijyenik paketlenen zeytinlerdir. Zeytinler su içerisinde zamanla olgunlaşmaktadır. Bu evrede suları tekrar tekrar değişmektedir. Yapısı etli, tadı  zeytinin saf doğal acımsılığını ba..

Kuru Domatesli Tapenade – 180 gr

15,12₺

Kuru domatesli tapenade kızarmış bir dilim ekmeğin üzerinde ,damaklarınızda şenlik havası yaratacak bir lezzet .Siyah zeytin , yeşil zeytin, tuz kapya biber, yağ , Alaçatı baharat karışımı ve güneşte kurutulmuş domates içerir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. ..

Kuru Domatesli Zeytin Salatası – 450 gr

26,46₺

Güneşte kurutulmuş domates ve yeşil zeytine Alaçatı baharatları eşlik ediyor.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , kurutulmuş domates Alaçatı kekiği ve baharat karışımı,su,tuz ,sarımsak, limon tuzu içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıl..

Portakal Dolgulu Yeşil Zeytin-490 gr

26,46₺

Yeşil zeytin ve portakal kabuğunun birlikteliğini kahvaltılarınızda , salatalarınızda  mezelerinizde kullanabilirsiniz.Turuncu ile yeşilin ahengini taşıyan portakal dolgulu zeytinimizn ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , su,tuz ,portakal kabuğu limon tuzu içerir. Serin ve kuru yerde  muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında ..

Sarımsak Dolgulu Yeşil Zeytin – 490 gr

26,46₺

Her derde deva sarımsak ile yeşil zeytini  tüm öğünlerde tüketebilirsiniz.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve  sağlıklı  lezzetlerini  sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Ege bölgesi domat cinsi fermente zeytin , su,tuz ,sarımsak, limon tuzu içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında kendi sa..

Sele Siyah Zeytin-800 gr

26,46₺

Özenle hasat edilen zeytinlerimizi en doğal haliyle  size sunuyoruz. Katkısız olduğu için çekirdeği kahverengidir.Yağlı sele çevirme siyah zeytindir. Yıl boyunca haftada 2 gün çevrilerek zeytine sadece belli oranlarda tuz ilavesi yapılır. Tatlanan zeytinler paketlenirken az miktarda özel bir sirke ve yağ karışımı eklenir. Alaçatı sele zeytin ,..

Siyah Zeytin Ezmesi-180 gr

15,12₺

Özel zeytin ezmemizi kahvaltılarınızda  kızarmış ekmek üzerinde yada çay saatlerinizde börek ve çöreklerinizde kullanabilirsiniz.Alaçatı’dan Ege’nin doğal ve sağlıklı lezzetlerini sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Siyah zeytin ve tuz içerir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilir. Açıldıktan sonra buzdolabında  bekletiniz...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)