Aromatik ve Sabit Yağlar

Aromatik ve Sabit Yağlar

Grid View:

Ardıç Uçucu Yağı 10 ml

51,92₺

Sadece harici kullanım içindir. Aromaterapi dışında, taşıyıcı yağ ile seyreltin. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyonu test etmek için dirsek alanınızın içine çok az miktarda sürün. Sabit bir yağ ile seyrelterek cilde uygulanması gerekir.Cilt temizliğinde ve cildin arındırılması konusundaki en önemli yağlardan biridir.Ardıç meyvesi yağ..

Argan Yağı 10 ml

46,02₺

Argania Spinosa (Argan) Çekirdek YağıArgan (Argania spinosa) Fas'ın ve Cezayir'in kuru güneybatı topraklarına özgü bir çiçekli ağaçtır. 10 metreye kadar uzayan organlar toprağa yaslanmış ve meyve veren geniş yayılma dalları ile büyür. Çekirdek meyveden ayrılabilir, tohumları serbest bırakmak için kırılabilir ve daha sonra bunlar argan yağının çıkar..

At Kestanesi Yağı 50 ml

40,12₺

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen yoğun ve etkili at kestanesi yağıSitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Haricen kullanım içindir.  Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Ç..

Aynı Sefa Yağı 50ml

40,12₺

Aynısefa çiçeklerinin soğuk sıkım zeytinyağı içerisinde bekletilmesiyle elde edilmiştir.Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygula..

Çay Ağacı Yağı 10 ml

46,02₺

Tea tree oil (TTO) çay ağacı yağı , Avrupa ve Kuzey Amerika’da olduğu kadar ülkemizde de çeşitli kozmetik preparatlar ve bakım ürünleri içerisinde yer almaya  başlamış olan ve son on yıl içinde doğal kaynaklı olması nedeniyle daha çok tercih edilerek popüler hale gelmiş bir uçucu yağdır. Çay ağacı yağı, çok geniş bir mikroorganizma grubuna kar..

Ceviz Yağı 50 ml

46,02₺

Kimyasal ve ısıl işlem görmeden, soğuk pres (soğuk sıkım) yöntemiyle üretilmiştir.Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önc..

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml

59,40₺

saf % 100 lavanta uçucu yağı ile rahatlayın.Bu harika bitki hassas cildi yatıştırmaya ve hatta uyumadan önce gevşemenize yardım edebilecek rahatlatıcı ve iyileştirici özelliklere sahiptir.Tüm esansiyel yağlar gibi, lavanta bitkisinin yağı, aromatik özellikleri bir buhar olarak serbest bırakan bitkinin köklerine buhar enjekte etme işlemi olan buhar ..

Üzüm Çekirdeği Yağı 50 ml

40,12₺

Kimyasal ve ısıl işlem görmeden,soğuk pres (soğuk sıkım)yöntemiyle üretilmiştir.Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız. Tüm cilde uygulamadan önce ..

Stokta yok

Yasemin Yağı 10 ml

59,00₺

Su buharı distilasyonu yöntemiyle edilen yoğun ve kaliteli yasemin yağı. Aromaterapi sanatı, esans yağlarının birçok kullanımları için değerli olduğu Mısır, Yunanistan ve Roma'nın eski antik medeniyetlerine kadar uzanır. Yasemin gibi aromaterapi yağları, kendi karışımlarınızı oluşturmak için tek başlarına ya da birlikte kullanılabilir...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)