Doğal Fermante Hünnap Sirkesi -500 ml.

Doğal Fermante Hünnap Sirkesi -500 ml.

29,16₺
Vergiler Hariç: 27,00₺

Ürün Açıklaması

Hünnap alıç grubundan bir yemiş türüdür.Baharları açan hoş kokulu sarı çiçek açan dikenli bir ağaçtır.Mart,nisan,mayıs aylarında oluşur.şifalı bir bitkidir.

Hünnap sirkemiz doğal fermantasyon yöntemi ile pastörize edilmeden üretilmiştir .Filtre edilmemiştir.tortu oluşabilir.

Sirkelerimiz %100 doğal sadece meyve ve sebze kullanılarak günlük yemeklerinizin ,salatalarınızın tadını olağan üstü yapmak için hazırlanmıştır.


Gıda ,Tarım ve hayvancılık Bakanlığı'nın ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak ,endikasyon ve hastalık adı belirterek ,besin destek ürünleri ile ilgili tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değildir,bitkisel besin destek ürünüdür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

“www.gemicidukkan.com” adresinden sipariş verdiğinizde siparişinizi almak için geçen toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


    

Toplam teslimat süresi, siparişinizin verildiği zamandan size teslim edilene kadar hesaplanır. Toplam teslimat süresi, işlem süresi ve nakliye süresine bölünür.Siparişlerinizin gönderimi yurtiçi kargo ile gerçekleştirilmektedir. Alışverişlerinizde sabit kargo ücreti 11.00 TL  yansıtılmaktadır. 250tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği vardır.

GEMİCİ dükkan  sitesinde verilen tüm siparişler 4 iş günü içerisinde yurtiçi kargoya teslim edilerek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücreti aynı olup kampanyalara göre sabit TL cinsinden ödeme sayfasında yer almaktadır. GEMİCİ dükkan farklı zamanlarda kargo kampanya yapma hakkını saklı tutar. 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkat edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde GEMİCİ dükkan  sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin GEMİCİ dükkan  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. GEMİCİ dükkan  sitesindeki kredi kartı ödemeleri Ziraat bankası  sistemi üzerinden gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ödeme sayfalarının tasarımı, bakımı ve güvenliği Ziraat bankası  tarafından sağlanmaktadır.