Doğal Fermante Alıç Sirkesi -500 ml

Doğal Fermante Alıç Sirkesi -500 ml

27,00₺
Vergiler Hariç: 25,00₺

Ürün Açıklaması

Doğal fermantasyon ile hazırlanan alıç sirkemiz sadece alıç ve içme suyu içerir.

Pastörize edilmemiştir.

Ormanlık alanlarda  ağaçta yetişen koyu sarı, kırmızı meyveleri olan   çalıya benzeyen bir  ağaçtan toplanan alıç doğada kendiliğinden yetişir.Fındık büyüklüğünde çekirdekli bir yapısı olan ekşimsi bir tada sahiptir.

Alıç sirkemiz geleneksel yöntemler ile doğal ve uzun süreli fermantasyonla yapılmıştır.

Günlük kullanıma uygun  doğal sağlıklı bir besin olduğundan salatalarınıza yemeklerinize kullanabilirsiniz

Salatalarınıza lezzet katar.

Mevzuat gereği hastalık adı ve tedavisi belirtilerek ürün satışı yapılmamaktadır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

“www.gemicidukkan.com” adresinden sipariş verdiğinizde siparişinizi almak için geçen toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


    

Toplam teslimat süresi, siparişinizin verildiği zamandan size teslim edilene kadar hesaplanır. Toplam teslimat süresi, işlem süresi ve nakliye süresine bölünür.Siparişlerinizin gönderimi yurtiçi kargo ile gerçekleştirilmektedir. Alışverişlerinizde sabit kargo ücreti 11.00 TL  yansıtılmaktadır. 250tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği vardır.

GEMİCİ dükkan  sitesinde verilen tüm siparişler 4 iş günü içerisinde yurtiçi kargoya teslim edilerek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücreti aynı olup kampanyalara göre sabit TL cinsinden ödeme sayfasında yer almaktadır. GEMİCİ dükkan farklı zamanlarda kargo kampanya yapma hakkını saklı tutar. 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkat edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde GEMİCİ dükkan  sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin GEMİCİ dükkan  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. GEMİCİ dükkan  sitesindeki kredi kartı ödemeleri Ziraat bankası  sistemi üzerinden gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ödeme sayfalarının tasarımı, bakımı ve güvenliği Ziraat bankası  tarafından sağlanmaktadır.