Damla Sakızı Macunu-120 gr

Damla Sakızı Macunu-120 gr

12,96₺
Vergiler Hariç: 12,00₺

Ürün Açıklaması

Sakız ağaçı Çeşme 'ye 1 mil uzaklıkta olan Sakız adası ve Çeşme ilçesinde yetiştirilir.sakız ağaçlarında elde edilen ağızda buruk bir tat bırakan reçine damla sakızıdır. Damla sakızı elde edildiğinde sıvı bir madde olmaktadır.Güneşte kurutularak ufak ve saydam birer damlacık halini alır.Damla sakızı çiğnendikçe kendine has bir koku ile ferahlık verir.Hayatımızda her alanda kullanılmaktadır.Mutfak,sanayi,sağlık...

Damla sakızı macununu türk kahvesi ile tüketebilirsiniz.Küçük bir kaşığa sarılmış damla sakızı macununu soğuk su içerisine bırakarak türk kahvesi ile ikram edebilirsiniz.

Kaşık kaşık yediğinizde tatlı krizlerine birebirdir.

Sütlü tatlı yaparken yada kurabiyelerinize damla sakızı lezzeti için ekleyebilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

“www.gemicidukkan.com” adresinden sipariş verdiğinizde siparişinizi almak için geçen toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


    

Toplam teslimat süresi, siparişinizin verildiği zamandan size teslim edilene kadar hesaplanır. Toplam teslimat süresi, işlem süresi ve nakliye süresine bölünür.Siparişlerinizin gönderimi yurtiçi kargo ile gerçekleştirilmektedir. Alışverişlerinizde sabit kargo ücreti 11.00 TL  yansıtılmaktadır. 250tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği vardır.

GEMİCİ dükkan  sitesinde verilen tüm siparişler 4 iş günü içerisinde yurtiçi kargoya teslim edilerek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücreti aynı olup kampanyalara göre sabit TL cinsinden ödeme sayfasında yer almaktadır. GEMİCİ dükkan farklı zamanlarda kargo kampanya yapma hakkını saklı tutar. 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkat edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde GEMİCİ dükkan  sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin GEMİCİ dükkan  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. GEMİCİ dükkan  sitesindeki kredi kartı ödemeleri Ziraat bankası  sistemi üzerinden gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ödeme sayfalarının tasarımı, bakımı ve güvenliği Ziraat bankası  tarafından sağlanmaktadır.